logowanie ustawienia

Reklama

 OFERTA

Targi, galeria, wydarzenia

Pokaż wszystkie

Finał konkursu "ZAMEL CET - stwórz aplikację z przyszłością" na targach ENERGETAB 2012

Data dodania: 2012-10-03

więcej

Finał konkursu "ZAMEL CET - stwórz aplikację z przyszłością" na targach ENERGETAB 2012

W dniach 11-14 września 2012 odbyła się jubileuszowa - XXV edycja Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich ENERGETAB.

"ZAMEL CET - szkolenia dla nowoczesnego instalatora" - relacja ze szkolenia w ZAMEL CET

Data dodania: 2011-10-25

więcej

"ZAMEL CET - szkolenia dla nowoczesnego instalatora" - relacja ze szkolenia w ZAMEL CET

We wtorek 25 października w firmie ZAMEL CET odbyło się szkolenie w ramach projektu "ZAMEL CET szkolenia dla nowoczesnego instalatora" - tym razem w międzynarodowym składzie. W szkoleniu obok specjalistów branży elektrotechnicznej z Polski uczestniczyli instalatorzy i projektanci z Czech i Słowacji.

Wizyta kontrahentów z Rosji w ramach Autumn Sales Meeting 2011

Data dodania: 2011-09-29

więcej

Wizyta kontrahentów z Rosji w ramach Autumn Sales Meeting 2011

Za sprawą delegacji kontrahentów z Rosji w ostatnim tygodniu września jezyk rosyjski można było usłyszeć niemalże w każdym zakątku firmy ZAMEL CET. Wizyta kontrahentów w ramach "Autumn Sales Meeting 2011" była nie tylko sposobnością do rozmowy na temat dalszej współpracy, ale także okazją do zaznajomienia gości z kulturą polską.

Wizyta ZAMEL CET w Słowenii, Bośni i Hercegowinie, Chorwacji i Czarnogórze.

Data dodania: 2011-08-05

więcej

W ostatnim tygodniu czerwca przedstawiciele ZAMEL CET odwiedzili zarówno dotychczasowych, jak i potencjalnych klientów w Słowenii, Bośni i Hercegowinie, Chorwacji i Czarnogórze. Celem podróży była promocja nowości z oferty ZAMEL CET i analiza rynków elektrotechnicznych w tychże krajach.

Francuski dystrybutor w ZAMEL CET

Data dodania: 2011-08-05

więcej

Praca działu eksportu ZAMEL CET to nie tylko częste zagraniczne podróże służbowe, ale także podejmowanie licznych delegacji zagranicznych. W czerwcu siedzibę firmy w Pszczynie odwiedzili przedstawiciele francuskiego dystrybutora. Firma ta jest jednym z czołowych dystrybutorów produktów oferowanych przez ZAMEL CET w Europie.

Pszczyna kulturalnie i niestandardowo - fotorelacja z imprezy "Pszczyń się do kultury"

Data dodania: 2011-07-20

więcej

Pszczyna kulturalnie i niestandardowo - fotorelacja z imprezy "Pszczyń się do kultury"

W drugi weekend lipca turyści odwiedzający Pszczynę i mieszkańcy miasta mogli dość niestandardowo przyczynić a raczej pszczynić się do kultury za sprawą imprezy zorganizowanej przez Stowarzyszenia Plessart.

IX Wielki Piknik Regiony Świata i Europy już za nami

Data dodania: 2011-06-30

więcej

IX Wielki Piknik Regiony Świata i Europy już za nami

Ponad 30 tysięcy osób uczestniczyło w IX Wielkim Pikniku Regiony Świata i Europy, który odbył się w miniony weekend w Pszczynie. Piknik tradycyjnie obfitował w liczne atrakcje sportowe i muzyczne. Największym zainteresowaniem cieszył się koncert zespołu Feel. Piknik został zorganizowany przez m.in. Konsulat Republiki Słowenii w Mysłowicach, Urząd Miejski w Pszczynie, Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego, a także AKP IRBA Sp. z o. o., firma ZAMEL CET była jednym ze sponsorów tego wydarzenia.

ZAMEL CET w Islandii

Data dodania: 2011-06-27

więcej

Na przełomie maja i czerwca przedstawiciele ZAMEL CET odwiedzili swoich kontrahentów w Islandii. Celem podróży były istotne rozmowy handlowe związane z obecną sytuacją gospodarczą na rynku islandzkim oraz prezentacja nowości w ofercie ZAMEL CET.

Wizyta ZAMEL CET w krajach nadbałtyckich

Data dodania: 2011-03-31

więcej

Wizyta ZAMEL CET w krajach nadbałtyckich

W dniach 27.02 - 5.03.2011r. przedstawiciele działu eksportu ZAMEL CET spotkali się ze swoimi kontrahentami z Litwy, Łotwy, Estonii. Pribałtyka Tour to od ośmiu lat swoista tradycja działu eksportu ZAMEL CET. Podczas licznych spotkań delegacja ZAMEL CET promowała głównie nowości w ofercie firmy czyli bezprzewodowy system sterowania EXTA FREE oraz systemy domofonowe i wideodomofonowe VP-703A oraz VP-703P, które wzbudziły ogromne zainteresowanie wśród kontrahentów z krajów nadbałtyckich. Warto wspomnieć, iż pierwsze zamówienia złożone zostały już w trakcie rozmów.

Przedstawiciele ZAMEL CET w Gruzji

Data dodania: 2011-03-31

więcej

Przedstawiciele ZAMEL CET w Gruzji

W połowie marca przedstawiciele ZAMEL CET udali się z krótką, zaledwie dwudniową wizytą do Gruzji. Celem delegacji było spotkanie z jednym z wieloletnich dystrybutorów produktów ZAMEL CET na rynku gruzińskim.

ZAMEL CET w Bahrajnie i Zjednoczonych Emiratach Arabskich

Data dodania: 2011-02-24

więcej

ZAMEL CET w Bahrajnie i Zjednoczonych  Emiratach Arabskich

Początkiem lutego przedstawiciele ZAMEL CET odwiedzili swoich klientów w odległym i wówczas jeszcze spokojnym Bahrajnie, a następnie Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Podczas wizyty promowano przede wszystkim nowości z oferty ZAMEL CET - zestawy widoedomofonowe VP703, bezprzewodowy system sterowania EXTA FREE oraz system monitoringu CCTV HX900. Nie zabrakło także rozmów na temat dzwonków i gongów SUNDI, a także automatyki budynkowej EXTA - produktów, które w ostatnich latach zyskały sobie dużą popularność i uznanie w wielu krajach arabskich.

Hanna Banaszak - wokalistka o anielskim głosie na rzecz budowy Domu dla Kulejących Aniołów

Data dodania: 2011-01-19

więcej

W minioną niedzielę tj. 16.01.2011r. w Kościele Ewangelickim w Pszczynie można było posłuchać znakomitego recitalu w wykonaniu Hanny Banaszak. Koncert został zorganizowany przez Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Pszczynie. Firma ZAMEL CET była głównym sponsorem tego charytatywnego wydarzenia.

Hanna Banaszak dla Kulejących Aniołów

Data dodania: 2010-12-20

więcej

Już 16 stycznia o godzinie 16.00 w Kościele Ewangelickim w Pszczynie odbędzie się koncert charytatywny Hanny Banaszak. Organizatorem tego wydarzenia jest Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym KOŁO w Pszczynie. ZAMEL CET jest głównym sponsorem koncertu. Całkowity dochód z koncertu przeznaczony zostanie na rzecz budowy Domu Kulejących Aniołów w Piasku.

Bezpieczeństwo i komfort w budynkach tematem seminarium w Gdańsku

Data dodania: 2010-12-20

więcej

W połowie grudnia w hotelu SCANDIC w Gdańsku odbyło się ostatnie w tym roku szkolenie mające na celu przybliżenie oferty ZAMEL CET. Wykład poświęcony zapewnianiu bezpieczeństwa i komfortu w budynkach za pomocą produktów ZAMEL CET poprowadził Andrzej Szulik menedżer grupy EXTA i EXTA FREE.

Prezentacja produktów ZAMEL CET w Szczecinie

Data dodania: 2010-11-30

więcej

W czwartek 23 listopada przedstawiciele ZAMEL CET uczestniczyli w seminarium mającym miejsce w Szczecinie. Podczas spotkania Adam Kotas - menedżer grupy produktów GARDI i ENTRA przybliżył słuchaczom kwestię bezpieczeństwa i komfortu w budynkach. Seminarium w Szczecinie zgromadziło około 100 osób. Spotkania te mają formę targów, w związku z tym uczestnicy mogli zapoznać się z ofertą firmy ZAMEL CET nie tylko podczas wykładu, ale także na stoisku firmowym. Na stoisku prezentowano przede wszystkim tegoroczne nowości system monitoringu CCTV HX 900 oraz system domofonowy i videodomofonowy DX 5100.

Wizyta gości z Mołdawii i Bułgarii w ZAMEL CET

Data dodania: 2010-11-30

więcej

W listopadzie Grupa ZAMEL CET miała przyjemność gościć dwie delegacje zagraniczne, Jako pierwsza siedzibę ZAMEL CET odwiedziła delegacja z Mołdawii, natomiast kilka dni później zaprzyjaźniona firma z Bułgarii.

ZAMEL CET w Portugalii

Data dodania: 2010-11-30

więcej

W połowie listopada pracownicy działu Eksportu ZAMEL CET złożyli wizytę w deszczowej tym razem Portugalii. Przedstawiciele ZAMEL CET odwiedzili dwa partnerskie przedsiębiorstwa, z czego jedno już w jego nowej siedzibie. Głównymi tematami rozmów podczas wizyty handlowej były produkty z grupy automatyki budynkowej EXTA, a także wprowadzenie do portugalskich sieci handlowych produktów z oferty ZAMEL CET, głównie dzwonków i gongów.

Wizyta delegacji ZAMEL CET w Bułgarii

Data dodania: 2010-11-30

więcej

W listopadzie przedstawiciele Działu Eksportu ZAMEL CET odwiedzili także swoich kontrahentów w Bułgarii. Była to krótka aczkolwiek udana wizyta. W ramach wizyty prezentowano aktualną ofertę ZAMEL CET. Spotkaniom towarzyszyła analiza bułgarskiego rynku i zapotrzebowania na poszczególne produkty z zakresu elektrotechniki.

ZAMEL CET na III Lubelskich Targach Energetycznych ENERGETICS 2010

Data dodania: 2010-11-30

więcej

W dniach 23-25 listopada firma ZAMEL CET wraz z Hurtownią DELTA prezentowała produkty podczas III Lubelskich Targów Energetycznych ENERGETICS. Targi te odbyły się na terenie Centrum Targowo - Wystawienniczego Międzynarodowych Targów Lubelskich S.A.

ZAMEL CET nagrodzony tytułem Dobrego Samarytanina

Data dodania: 2010-09-27

więcej

ZAMEL CET nagrodzony tytułem Dobrego Samarytanina

Misją ZAMEL CET od wielu lat jest uczestnictwo w życiu społecznym. Jednym ze wspieranych przez firmę ośrodków jest Dom Opieki „SAMARYTANIN” z Bielska-Białej. W środę 22 września odbyła się gala z okazji Jubileuszu 50-lecia działalności ośrodka, podczas której Katarzyna Łodzińska - wspólnik ZAMEL oraz Radosław Dzik – dyrektor ds. handlu i rozwoju odebrali statuetkę Dobrego Samarytanina przyznaną za pomoc w modernizacji instalacji elektrycznej Domu Opieki SAMARYTANIN.

ZAMEL CET i TEMERTECH dla projektantów

Data dodania: 2010-09-27

więcej

Dzięki bezpośredniej współpracy ZAMEL z firmą TEMERTECH, będącą przedstawicielem oprogramowania ELCAD i Engineering Base w Polsce, projektanci zyskali niezawodne narzędzie projektowe w postaci bazy zawierającej schematy aplikacyjne oraz wszystkie elementy automatyki budynkowej firmy ZAMEL.

Przedstawiciele ZAMEL CET szkolili w Białymstoku

Data dodania: 2011-10-25

więcej

Szkolenie uważane jest za jedną z najlepszych i najefektywniejszych form prezentacji produktów, dlatego też w tym roku ZAMEL CET kładzie szczególny nacisk na szkolenia, które organizowane są zarówno w siedzibie firmy w Pszczynie, jak i na terenie całego kraju.

Drużyna ZAMEL CET na V Turnieju Piłki Nożnej Plażowej o Puchar Wydawcy Gazety Pszczyńskiej

Data dodania: 2010-07-26

więcej

Drużyna ZAMEL CET na V Turnieju Piłki Nożnej Plażowej o Puchar Wydawcy Gazety Pszczyńskiej

W miniony weekend w Ośrodku nad Dokawą odbył się V Turniej Piłki Nożnej Plażowej o Puchar Wydawcy Gazety Pszczyńskiej. Tegoroczne rozgrywki były pierwszymi z udziałem drużyny ZAMEL CET. W turnieju wzięły udział 24 drużyny reprezentujące przede wszystkim firmy powiatu pszczyńskiego. Sobotnie rozgrywki przyniosły reprezentacji ZAMEL CET awans do 1/8 finału.

Relacja z VIII Wielkiego Pikniku Pszczyńskiego

Data dodania: 2010-07-19

więcej

Relacja z VIII Wielkiego Pikniku Pszczyńskiego

Jak co roku, w trzecią niedzielę czerwca odbył się Wielki Piknik Pszczyński, organizowany przez m.in. Konsulat Republiki Słowenii w Mysłowicach, Urząd Miejski w Pszczynie, Telewizję Katowice oraz AKP „IRBA” Sp. z o.o. .Tegoroczna edycja była już ósmą z kolei. Dzięki licznym atrakcjom, a przede wszystkim wspaniałej publiczności atmosfera podczas imprezy była naprawdę gorąca. Firma ZAMEL CET należała do grona sponsorów tego wydarzenia.

ZAMEL CET z wizytą handlową w Moskwie

Data dodania: 2010-06-25

więcej

ZAMEL CET z wizytą handlową w Moskwie

W dość napiętym tegorocznym kalendarium wyjazdów biznesowych Działu Eksportu nie mogło zabraknąć także wizyty w Moskwie. Przedstawiciele ZAMEL CET odwiedzili Stolicę Rosji w dniach 8-11 czerwca 2010.

ZAMEL CET w Niemczech, Danii, Belgii i Holandii

Data dodania: 2010-06-07

więcej

ZAMEL CET w Niemczech, Danii, Belgii i Holandii

Niemcy, Dania, Belgia i Holandia to kraje, które przedstawiciele ZAMEL CET odwiedzili w ostatnim tygodniu kwietnia. Podczas wyjazdu przede wszystkim promowano grupę asortymentową SUNDI (dzwonki i gongi), a także produkty z grupy EXTA (automatyka budynkowa). W ramach kwietniowej delegacji przedstawiciele ZAMEL CET odwiedzili swoich dotychczasowych klientów, a także nawiązali obiecujące kontakty handlowe.

ZAMEL CET z wizytą handlową w Wielkiej Brytanii

Data dodania: 2010-04-11

więcej

ZAMEL CET z wizytą handlową w Wielkiej Brytanii

Zgodnie z konsekwentnie realizowaną przez ZAMEL CET strategią rozwoju eksportu, w dniach 24-27 marca 2010 przedstawiciele firmy udali się w kolejną delegację, tym razem do Wielkiej Brytanii, by nawiązać nowe kontakty handlowe z przedstawicielami brytyjskiej branży elektrotechnicznej.

ZAMEL CET z wizytą w krajach nadbałtyckich

Data dodania: 2010-04-11

więcej

ZAMEL CET z wizytą w krajach nadbałtyckich

W dniach 8-12 marca 2010 przedstawiciele Działu Eksportu odwiedzili swoich kontrahentów na Litwie, Łotwie i Estonii. Tym razem tematem rozmów z klientami z krajów nadbałtyckich były głównie nowości z grupy EXTA, pozwalające na redukcję zużycia energii elektrycznej.

Prezentacja produktów przeznaczonych dla budownictwa publicznego podczas konferencji w Łodzi

Data dodania: 2010-03-16

więcej

Prezentacja produktów przeznaczonych dla budownictwa publicznego podczas konferencji w Łodzi

W środę 10 marca 2010 r. w Hotelu Grand w Łodzi odbyło się spotkanie architektów, zarządców i inwestorów poświęcone tematyce nowoczesnych technologii w budownictwie publicznym. Podczas spotkania Adam Kotas – manager produktu przedstawił uczestnikom konferencji ofertę Grupy ZAMEL CET przeznaczoną dla tego typu inwestycji. Wśród prezentowanych produktów znalazły się systemy monitoringu, systemy domofonowe, a także bardzo popularne w budownictwie publicznym czujki ruchu. Oprócz wykładu osoby zainteresowane produktami Grupy ZAMEL CET mogły zasięgnąć szczegółowych informacji na stoisku firmowym.

Prezentacja Systemu VISION podczas Seminarium „Instalacje Elektryczne i Automatyka Budynków” w Katowicach

Data dodania: 2010-02-08

więcej

Prezentacja Systemu VISION podczas Seminarium „Instalacje Elektryczne i Automatyka Budynków” w Katowicach

W środę 27 stycznia 2010r. w Qubus Hotel Prestige w Katowicach odbyło się Seminarium Śląskie poświęcone tematyce instalacji elektrycznych i automatyce budynków. Podczas seminarium Andrzej Szulik- manager grupy produktowej VISION przedstawił uczestnikom konferencji informacje na temat Inteligentnego Systemu Zarządzania Budynkiem VISION. Tego dnia Grupa ZAMEL CET zaprezentowała swoją ofertę także na licznie odwiedzanym stoisku firmowym.

Golec uOrkiestra na rzecz budowy „Domu Kulejących Aniołów”

Data dodania: 2010-02-05

więcej

31 stycznia w Kościele Ewangelickim w Pszczynie odbył się charytatywny koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu zespołu Golec uOrkiestra. Koncert z cyklu Musica Sacra został zorganizowany przez Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym „KOŁO” w Pszczynie. Grupa ZAMEL CET wraz z firmą Instalbud były głównymi sponsorami tego wydarzenia.Młodzież z Pszczyny chce uczyć się przedsiębiorczości od GRUPY ZAMEL CET

Data dodania: 2010-01-14

więcej

Młodzież z Pszczyny chce uczyć się przedsiębiorczości od GRUPY ZAMEL CET

W odpowiedzi na specjalne zaproszenie Zespołu Szkół Ekonomicznych w Pszczynie Pani Katarzyna Łodzińska – Wspólnik w firmie ZAMEL i Wiceprezes firmy CET w dniu 7.01.2010r. wzięła udział w konferencji odbywającej się w tejże szkole w ramach „Dnia Przedsiębiorczości”. Pani Katarzyna Łodzińska odpowiadała na pytania uczniów pszczyńskiej szkoły dotyczące działalności GRUPY ZAMEL CET, a także udzielała młodzieży rad dotyczących skutecznego poszukiwania pracy. „Dzień Przedsiębiorczości” był podsumowaniem projektu „Moja firma w mojej gminie”, w którym Zespół Szkół Ekonomicznych w Pszczynie brał udział.

Pierwsze szkolenie VISION

Data dodania: 2009-12-10

więcej

W dniu 2 grudnia firma ZAMEL wraz z firmą Moeller uczestniczyła w szkoleniu organizowanym przez Hurtownię Elektrotechniczną DOMUS. Szkolenie odbyło się w restauracji „U Norberta” w Pszczynie. Tematem przewodnim szkolenia był System Inteligentnego Zarządzania Budynkiem – VISION.

Listopadowa ekspansja na rynki Francji i Niemiec

Data dodania: 2009-12-08

więcej

W dniach 19-21 listopada reprezentanci działu eksportu udali się z wizytą handlową do Francji, gdzie doszło do indywidualnego spotkania z tamtejszym dystrybutorem. Atmosfera rozmów oraz ich bardzo rzeczowy przebieg pozwalają mieć nadzieję na dalsze dobre wyniki współpracy.

ZAMEL CET NA GALI „PO PROSTU NAJLEPSZY 2009”

Data dodania: 2009-12-08

więcej

ZAMEL CET NA GALI „PO PROSTU NAJLEPSZY 2009”

Już po raz dziewiąty rozdano nagrody branży hotelarskiej „PO PROSTU NAJLEPSZY 2009”. Partnerem tegorocznej akcji była Firma ZAMEL. Gala odbyła się 12 listopada w Hotelu ST. GEORGE w Ciechocinku.

Porcelanowe gody ZAMEL CET

Data dodania: 2009-11-10

więcej

Porcelanowe gody ZAMEL CET

W drugi weekend października w hotelu Best Western Premier Kraków Hotel odbyły się uroczyste obchody jubileuszu 20-lecia grupy ZAMEL CET, w których uczestniczyli przedstawiciele firm branży elektrotechnicznej z całej Polski, a także zagranicy. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło także przedstawicieli mediów.

ZAMEL CET z wizytą handlową w Finlandii

Data dodania: 2009-11-09

więcej

W październiku przedstawiciele Działu Exportu grupy ZAMEL CET odwiedzili Finlandię. Celem wizyty było wprowadzenie na tamtejszy rynek nowych produktów z oferty firmy oraz uczestnictwo w jubileuszu 10-lecia fińskiego partnera handlowego.

PIKNIK COUNTRY ZAMEL CET

Data dodania: 2009-08-31

więcej

PIKNIK COUNTRY ZAMEL CET

W sobotę 29.08.2009r. w Ośrodku Rekreacyjnym „GWARUŚ” w Suszcu odbył się Piknik Rodzinny dla Pracowników ZAMEL CET zorganizowany z okazji Jubileuszu 20-lecia działalności firmy.

Wizyta handlowa na Ukrainie

Data dodania: 2009-08-24

więcej

W dniach od 10 do 12 sierpnia przedstawiciele Grupy ZAMEL CET odbyli kolejną w tym roku podróż zagraniczną, tym razem na Ukrainę.

Nowy dzwonek szkolny na nowy rok szkolny!

Data dodania: 2009-06-30

więcej

Nowy dzwonek szkolny na nowy rok szkolny!

W związku z początkiem wakacji, w szkołach rozpoczynają się wakacyjne remonty, a także wymiana wysłużonych przez lata urządzeń. Często na listach wymienianych urządzeń w placówkach oświatowych znajdują się także dzwonki – tak aby już we wrześniu nowy dzwonek szkolny mógł zainaugurować nowy rok szkolny.

Wizyta handlowa w Katarze i RPA

Data dodania: 2009-06-24

więcej

W dniach od 1 do 8 maja przedstawiciele Grupy ZAMEL CET odbyli kolejną w tym roku podróż zagraniczną, odwiedzając swoich klientów w Katarze i Republice Południowej Afryki.

Holograficzna rzeczywistość na VII Pikniku Pszczyńskim

Data dodania: 2009-06-24

więcej

Holograficzna rzeczywistość na VII Pikniku Pszczyńskim

Ponad 7 tysięcy osób odwiedziło niezwykłą wystawę hologramów będącą atrakcją tegorocznego, siódmego już Pikniku Pszczyńskiego zorganizowaną specjalnie dla miasta przez firmę ZAMEL CET.

Doroczna wizyta w krajach nadbałtyckich

Data dodania: 2009-06-24

więcej

Konsekwentnie realizując strategię rozwoju eksportu oraz budowania i podtrzymywania dobrych relacji partnerskich z dystrybutorami, przedstawiciele działu eksportu grupy ZAMEL CET w dniach 16 – 19.05.2009 odwiedzili kraje nadbałtyckie.

3.200 km holograficznej trasy ZAMEL CET TRUCK TOUR

Data dodania: 2009-05-28

więcej

3.200 km holograficznej trasy ZAMEL CET TRUCK TOUR

Dobiegła końca ogólnopolska akcja ZAMEL CET TRUCK TOUR, w ramach której mobilna wystawa hologramów w oryginalnym amerykańskim trucku Kenworth odwiedziła największe miasta Polski. Wystawa prezentowała niezwykłe osiągnięcia sztuki holografii oraz oryginalne dzwonki mieszkaniowe SUNDI utrwalając tym samym skojarzenia „hologram – oryginalny produkt”.

Hologram ZAMEL – opis technologii

Data dodania: 2009-03-29

więcej

Hologram ZAMEL – opis technologiiCo to jest hologram?

Wprowadzenie hologramów na produktach Sundi

Data dodania: 2009-03-25

więcej

Wprowadzenie hologramów na produktach Sundi

Z dniem 1 kwietnia 2009 ZAMEL-CET wprowadził hologramy na wszystkich produktach z grupy asortymentowej Sundi. Hologramy mają na celu potwierdzenie oryginalności produktu, a tym samym zabezpieczenie klientów przed nieświadomym zakupem podróbek.

Mediterranean Sea Tour

Data dodania: 2008-12-12

więcej

Mediterranean Sea Tour

Przedstawiciele Grupy Zamel Cet odbyli w dniach od 7 do 18 listopada kolejną podróż zagraniczną, odwiedzając swoich klientów na Malcie, Cyprze, w Libanie i Turcji.

15 lat działalności! Zobacz jak świętowaliśmy

Data dodania: 2005-02-25

więcej

15 lat działalności! Zobacz jak świętowaliśmy

Na przełom 2004/2005r przypada 15-lecie działalności firm Zamel i Cet. Z tej okazji zaprosiliśmy naszych najważniejszych Klientów na wspaniały weekend 21-23 stycznia 2005 do Hotelu Belvederze w Ustroniu.

Informujemy, iż w celu zapewnienia jak najlepszej wygody w przeglądaniu naszych stron www, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb użytkownika a także dla celów reklamowych , statystycznych oraz uwierzytelniania korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Plikami cookie użytkownik może zarządzać za pomocą zmiany ustawień swojej przeglądarki internetowej.

Dalsze korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, użytkownik akceptuje politykę stosowania plików cookies, która szczegółowo jest opisana w naszej Polityce Prywatności

Akceptuj i zamknij