logowanie ustawienia

Reklama

 OFERTA

Aktualności

Certyfikat Przedsiębiorstwo Fair Play dla ZAMEL CET

Data dodania: 2010-12-20

więcej

Certyfikat Przedsiębiorstwo Fair Play dla ZAMEL CET

W piątek 17 grudnia 2010 r. w Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie po raz trzynasty przyznano certyfikaty Przedsiębiorstwo Fair Play. Firmę ZAMEL nagrodzono tym tytułem po raz czwarty, natomiast CET wyróżniono trzeci raz. Podczas gali certyfikaty Przedsiębiorstwo Fair Play odebrał Wojciech Dzida wspólnik w firmie ZAMEL i wiceprezes zarządu w firmie CET.

Hanna Banaszak dla Kulejących Aniołów

Data dodania: 2010-12-20

więcej

Już 16 stycznia o godzinie 16.00 w Kościele Ewangelickim w Pszczynie odbędzie się koncert charytatywny Hanny Banaszak. Organizatorem tego wydarzenia jest Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym KOŁO w Pszczynie. ZAMEL CET jest głównym sponsorem koncertu. Całkowity dochód z koncertu przeznaczony zostanie na rzecz budowy Domu Kulejących Aniołów w Piasku.

Bezpieczeństwo i komfort w budynkach tematem seminarium w Gdańsku

Data dodania: 2010-12-20

więcej

W połowie grudnia w hotelu SCANDIC w Gdańsku odbyło się ostatnie w tym roku szkolenie mające na celu przybliżenie oferty ZAMEL CET. Wykład poświęcony zapewnianiu bezpieczeństwa i komfortu w budynkach za pomocą produktów ZAMEL CET poprowadził Andrzej Szulik menedżer grupy EXTA i EXTA FREE.

Podsumowanie roku 2010

Data dodania: 2010-12-20

więcej

Dobiega końca rok 2010. Jaki był to rok dla ZAMEL CET? Z całą pewnością działo się dużo - zwłaszcza jeżeli chodzi o nowości w ofercie firmy, imprezy targowe, a także przyznane nagrody i wyróżnienia.

System monitoringu CCTV serii HX 900 w trosce o bezpieczeństwo domu zimą

Data dodania: 2010-11-30

więcej

System monitoringu CCTV serii HX 900  w trosce o bezpieczeństwo domu zimą

Zima zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią liczne wyjazdy na Święta Bożego Narodzenia, Sylwestra i wreszcie narty, podczas których domy bardzo często pozostają bez opieki, co czyni je łatwo dostępnymi dla złodziei. Warto już teraz zadbać o bezpieczeństwo swojego domu oraz firmy zwłaszcza, iż szybko zapadający zmierzch typowy dla tej pory roku sprzyja większej śmiałości włamywaczy. Jednym z najlepszych sposobów na podniesienie bezpieczeństwa budynku jest montaż systemu monitoringu CCTV. Na rynku dostępnych jest wiele rozwiązań z zakresu CCTV, wśród nich także oferowany przez firmę ZAMEL innowacyjny system monitoringu serii HX 900 nagrodzony Złotym Medalem MTP na Międzynarodowej Wystawie Zabezpieczeń SECUREX 2010.

Prezentacja produktów ZAMEL CET w Szczecinie

Data dodania: 2010-11-30

więcej

W czwartek 23 listopada przedstawiciele ZAMEL CET uczestniczyli w seminarium mającym miejsce w Szczecinie. Podczas spotkania Adam Kotas - menedżer grupy produktów GARDI i ENTRA przybliżył słuchaczom kwestię bezpieczeństwa i komfortu w budynkach. Seminarium w Szczecinie zgromadziło około 100 osób. Spotkania te mają formę targów, w związku z tym uczestnicy mogli zapoznać się z ofertą firmy ZAMEL CET nie tylko podczas wykładu, ale także na stoisku firmowym. Na stoisku prezentowano przede wszystkim tegoroczne nowości system monitoringu CCTV HX 900 oraz system domofonowy i videodomofonowy DX 5100.

Wizyta gości z Mołdawii i Bułgarii w ZAMEL CET

Data dodania: 2010-11-30

więcej

W listopadzie Grupa ZAMEL CET miała przyjemność gościć dwie delegacje zagraniczne, Jako pierwsza siedzibę ZAMEL CET odwiedziła delegacja z Mołdawii, natomiast kilka dni później zaprzyjaźniona firma z Bułgarii.

ZAMEL CET w Portugalii

Data dodania: 2010-11-30

więcej

W połowie listopada pracownicy działu Eksportu ZAMEL CET złożyli wizytę w deszczowej tym razem Portugalii. Przedstawiciele ZAMEL CET odwiedzili dwa partnerskie przedsiębiorstwa, z czego jedno już w jego nowej siedzibie. Głównymi tematami rozmów podczas wizyty handlowej były produkty z grupy automatyki budynkowej EXTA, a także wprowadzenie do portugalskich sieci handlowych produktów z oferty ZAMEL CET, głównie dzwonków i gongów.

Wizyta delegacji ZAMEL CET w Bułgarii

Data dodania: 2010-11-30

więcej

W listopadzie przedstawiciele Działu Eksportu ZAMEL CET odwiedzili także swoich kontrahentów w Bułgarii. Była to krótka aczkolwiek udana wizyta. W ramach wizyty prezentowano aktualną ofertę ZAMEL CET. Spotkaniom towarzyszyła analiza bułgarskiego rynku i zapotrzebowania na poszczególne produkty z zakresu elektrotechniki.

ZAMEL CET na III Lubelskich Targach Energetycznych ENERGETICS 2010

Data dodania: 2010-11-30

więcej

W dniach 23-25 listopada firma ZAMEL CET wraz z Hurtownią DELTA prezentowała produkty podczas III Lubelskich Targów Energetycznych ENERGETICS. Targi te odbyły się na terenie Centrum Targowo - Wystawienniczego Międzynarodowych Targów Lubelskich S.A.

Pomóż zbudować miejsce na Ziemi dla Kulejących Aniołów

Data dodania: 2010-11-26

więcej

ZAMEL CET od wielu lat wspiera Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym (PSOUU) Koło w Pszczynie. Członkami Stowarzyszenia są osoby z niepełnosprawnością intelektualną, członkowie ich rodzin, opiekunowie prawni i przyjaciele zaangażowani w działalność na rzecz organizacji. Stowarzyszenie na chwilę obecną zrzesza 80 osób. W lipcu tego roku PSOUU Koło rozpoczęło budowę ośrodka dla swoich podopiecznych, w którym osoby niepełnosprawne będą mogły otrzymać opiekę od najmłodszych lat po późną starość.

EXTA w programie ELCAD wygodne narzędzie dla projektantów

Data dodania: 2010-10-28

więcej

W dzisiejszych czasach niemal każdy projektant posługuje się programem CAD. Na rynku dostępnych jest wiele odmian tejże aplikacji, jedną z nich jest ELCAD oferowany przez firmę AUCOTEC. Oprogramowanie ELCAD zostało wzbogacone o bazę gotowych schematów, aplikacji oraz pełną bazę symboli urządzeń automatyki budynkowej EXTA. Dzięki możliwościom systemu większość schematów generuje się sama, co w dużym stopniu ułatwia pracę, a przede wszystkim wpływa na znaczną oszczędność czasu projektantów.

System HX 900 tematem szkolenia w Hurtowni DOMUS

Data dodania: 2010-10-28

więcej

System monitoringu HX 900 od czasu premiery podczas tegorocznych targów AUTOMATICON cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród nowych klientów jak i firm współpracujących z ZAMEL CET od wielu lat. Hurtownie chcąc wprowadzić do swojej oferty system monitoringu CCTV HX 900 często zapraszają przedstawicieli firmy ZAMEL do prowadzenia szkoleń dla pracowników.

Optymalizacja kosztów produkcji poprzez zastosowanie liczników LEM-20

Data dodania: 2010-10-28

więcej

Współczesny przemysł w znacznej mierze opiera się na zautomatyzowanych, zrobotyzowanych liniach produkcyjnych. Poszczególne procesy sterowane są za pomocą sterowników połączonych ze sobą w rozbudowane sieci komunikacji przemysłowej. Dane o przebiegu produkcji trafiają do centralnego punktu zarządzania, gdzie podejmowane są kluczowe decyzje. Tworzy się bardzo rozbudowany system, w którym należy monitorować wiele czynników odpowiedzialnych za właściwe wykonanie wyrobu. Pomimo ogromnego nagromadzenia parametrów nie wolno zapominać o kluczowym czynniku, jakim jest utrzymanie produkcji na odpowiednim poziomie opłacalności. Jak zatem ograniczyć koszty przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych norm jakościowych? Najlepszym sposobem jest odpowiedzialne zarządzanie energią.

Linia dzwonków firmy ZAMEL dla osób niesłyszących

Data dodania: 2010-09-28

więcej

Linia dzwonków firmy ZAMEL dla osób niesłyszących

Podczas Międzynarodowego Dnia Ludzi Niesłyszących, który przypada na koniec września społeczność osób niesłyszących w szczególny sposób stara się zwrócić uwagę na swoje problemy. Jednym z nich jest trudność z zauważeniem przez osobę niesłyszącą gości oczekujących przed drzwiami jej mieszkania. ZAMEL - laureat konkursów m. in. „W Pełni Zaradni”, „Złoty Znak” i „Lodołamacze” z myślą o niesłyszących zaprojektowała dzwonki do drzwi z sygnalizacją optyczną lub z sygnalizacją wibracyjną, które fantastycznie rozwiązują ten problem.


ZAMEL CET nagrodzony tytułem Dobrego Samarytanina

Data dodania: 2010-09-27

więcej

ZAMEL CET nagrodzony tytułem Dobrego Samarytanina

Misją ZAMEL CET od wielu lat jest uczestnictwo w życiu społecznym. Jednym ze wspieranych przez firmę ośrodków jest Dom Opieki „SAMARYTANIN” z Bielska-Białej. W środę 22 września odbyła się gala z okazji Jubileuszu 50-lecia działalności ośrodka, podczas której Katarzyna Łodzińska - wspólnik ZAMEL oraz Radosław Dzik – dyrektor ds. handlu i rozwoju odebrali statuetkę Dobrego Samarytanina przyznaną za pomoc w modernizacji instalacji elektrycznej Domu Opieki SAMARYTANIN.

Firma ZAMEL CET odkryła karty - premiera EXTA FREE na targach ENERGETAB 2010

Data dodania: 2010-09-27

więcej

Firma ZAMEL CET odkryła karty - premiera EXTA FREE  na targach ENERGETAB 2010

W dniach 14-16 września 2010 r. w Bielsku-Białej odbyła się XXIII edycja targów ENERGETAB. Podczas targów firmie ZAMEL CET towarzyszyło hasło „ZAMEL CET odkrywamy karty”. W tym klimacie przygotowane zostały atrakcje i liczne niespodzianki - na stoisku firmy można było zagrać m. in. w ruletkę i black jacka. Podczas targów ENERGETAB 2010 firma ZAMEL CET zaprezentowała nową grupę produktów - bezprzewodowy system sterowania EXTA FREE.

ZAMEL CET i TEMERTECH dla projektantów

Data dodania: 2010-09-27

więcej

Dzięki bezpośredniej współpracy ZAMEL z firmą TEMERTECH, będącą przedstawicielem oprogramowania ELCAD i Engineering Base w Polsce, projektanci zyskali niezawodne narzędzie projektowe w postaci bazy zawierającej schematy aplikacyjne oraz wszystkie elementy automatyki budynkowej firmy ZAMEL.

Dołącz do ZAMEL CET na Facebooku

Data dodania: 2010-09-27

więcej

Nie zwlekaj - dołącz do ZAMEL CET na Facebooku już dziś!

Nowe usługi - montaż kontraktowy

Data dodania: 2010-09-14

więcej

Nowe usługi - montaż kontraktowyW związku z dynamicznym rozwojem naszego działu produkcji kontraktowej została utworzona nowa strona internetowa, która szczególnie powinna zainteresować projektantów i producentów z branży elektronicznej. Przedstawiamy nową ofertę związaną z usługami projektowania i montażu podzespołów elektronicznych oraz mechanicznych. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami zawartymi na stronie www.omix.pl

ZAPYTANIA OFERTOWE PROJEKT BADAWCZY

Data dodania: 2010-09-06

więcej

W związku z planowaną realizacją projektu zatytułowanego Opracowanie technologii produkcji ciągłej folii modyfikowanej powierzchniowo oraz opracowanie zestawów fotowoltaicznych firma ZMIE Zamel Sp.j. poszukuje instytucji, przedsiębiorstw, niezależnych naukowców chętnych do współpracy przy jego realizacji.

SYSTEM MONITORINGU CCTV serii HX900

Data dodania: 2010-08-30

więcej

SYSTEM MONITORINGU CCTV serii HX900

System monitoringu serii HX900 to prawdziwy przełom na rynku CCTV zarówno w obszarze designu jak i jego funkcjonalności. System ten to kompaktowe urządzenie wyposażone w liczne innowacyjne rozwiązania w stosunku do występujących do tej pory na rynku rejestratorów wideo. Jest to kompletny system ze zintegrowanym zasilaniem kamer oraz wyświetlaczem LCD. Firma ZAMEL wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów wprowadziła na rynek system pełniący służbę przez całą dobę, tak aby użytkownik miał poczucie bezpieczeństwa i komfortu. System monitoringu HX900 został nagrodzony „Złotym medalem” podczas Międzynarodowej wystawy Zabezpieczeń SECUREX w Poznaniu.

Konkursy ZAMEL CET na Facebooku

Data dodania: 2010-08-26

więcej

Firma ZAMEL CET zainicjowała serię konkursów na Facebooku. Każdy kto spodziewa się „poważnych” konkursów wiedzy elektrotechnicznej może się rozczarować, gdyż konkursy te przede wszystkim nagradzają poczucie humoru i kreatywność fanów ZAMEL CET. W konkursach może wziąć udział każdy, wystarczy jedynie dołączyć do grona fanów profilu ZAMEL CET na Facebooku.

Nowość ZAMEL – Regulator temperatury RTM-30

Data dodania: 2010-07-26

więcej

Nowość ZAMEL – Regulator temperatury RTM-30

W ofercie automatyki budynkowej EXTA, produkowanej przez ZAMEL pojawił się kolejny regulator temperatury - o symbolu RTM-30. Jest to nowe urządzenie o dużych możliwościach sterowania, pozwalające na realizację zaawansowanych aplikacji sterowania ciepłem, chłodem czy też pracą zaworów mieszających. Urządzenie występuje w ofercie samodzielnie (RTM-30) oraz jako zestaw z 2 sondami KTY 81-210 o symbolu RTM-30/S.

Drużyna ZAMEL CET na V Turnieju Piłki Nożnej Plażowej o Puchar Wydawcy Gazety Pszczyńskiej

Data dodania: 2010-07-26

więcej

Drużyna ZAMEL CET na V Turnieju Piłki Nożnej Plażowej o Puchar Wydawcy Gazety Pszczyńskiej

W miniony weekend w Ośrodku nad Dokawą odbył się V Turniej Piłki Nożnej Plażowej o Puchar Wydawcy Gazety Pszczyńskiej. Tegoroczne rozgrywki były pierwszymi z udziałem drużyny ZAMEL CET. W turnieju wzięły udział 24 drużyny reprezentujące przede wszystkim firmy powiatu pszczyńskiego. Sobotnie rozgrywki przyniosły reprezentacji ZAMEL CET awans do 1/8 finału.

Relacja z VIII Wielkiego Pikniku Pszczyńskiego

Data dodania: 2010-07-19

więcej

Relacja z VIII Wielkiego Pikniku Pszczyńskiego

Jak co roku, w trzecią niedzielę czerwca odbył się Wielki Piknik Pszczyński, organizowany przez m.in. Konsulat Republiki Słowenii w Mysłowicach, Urząd Miejski w Pszczynie, Telewizję Katowice oraz AKP „IRBA” Sp. z o.o. .Tegoroczna edycja była już ósmą z kolei. Dzięki licznym atrakcjom, a przede wszystkim wspaniałej publiczności atmosfera podczas imprezy była naprawdę gorąca. Firma ZAMEL CET należała do grona sponsorów tego wydarzenia.

ZAMEL CET z wizytą handlową w Moskwie

Data dodania: 2010-06-25

więcej

ZAMEL CET z wizytą handlową w Moskwie

W dość napiętym tegorocznym kalendarium wyjazdów biznesowych Działu Eksportu nie mogło zabraknąć także wizyty w Moskwie. Przedstawiciele ZAMEL CET odwiedzili Stolicę Rosji w dniach 8-11 czerwca 2010.

NOWOŚĆ ZAMEL – wyłącznik nożny WSN-253

Data dodania: 2010-06-11

więcej

NOWOŚĆ ZAMEL – wyłącznik nożny WSN-253

Informujemy, że od 11 czerwca 2010r oferta ZAMEL rozszerza się o wyłącznik nożny WSN-253 przeznaczony do samodzielnego montażu na przewodzie.

NOWOŚĆ ZAMEL CET – Przewody Przyłączeniowe z wyłącznikiem nożnym SP/WN

Data dodania: 2010-06-11

więcej

NOWOŚĆ ZAMEL CET – Przewody Przyłączeniowe z wyłącznikiem nożnym SP/WN

Z przyjemnością informujemy, że od 11 czerwca 2010r oferta ZAMEL CET rozszerza się o przewody przyłączeniowe z wyłącznikiem nożnym SP/WN.

ZAMEL CET na targach EXPOPOWER 2010

Data dodania: 2010-06-10

więcej

ZAMEL CET na targach EXPOPOWER 2010

Firma ZAMEL CET zaprezentowała swoją ofertę podczas IV edycji Międzynarodowych Targów Energetyki EXPOPOWER odbywających się w dniach 18-20 maja 2010 w Poznaniu. Podczas targów Złotym Medalem MTP nagrodzono prezentowany przez ZAMEL CET system domofonowy i wideodomofonowy serii DX5100 - produkt ten już niebawem pojawi się w stałej sprzedaży. Natomiast stoisko firmy ZAMEL CET wyróżniono nagrodą Acanthus Aureus.


ZAMEL CET w Niemczech, Danii, Belgii i Holandii

Data dodania: 2010-06-07

więcej

ZAMEL CET w Niemczech, Danii, Belgii i Holandii

Niemcy, Dania, Belgia i Holandia to kraje, które przedstawiciele ZAMEL CET odwiedzili w ostatnim tygodniu kwietnia. Podczas wyjazdu przede wszystkim promowano grupę asortymentową SUNDI (dzwonki i gongi), a także produkty z grupy EXTA (automatyka budynkowa). W ramach kwietniowej delegacji przedstawiciele ZAMEL CET odwiedzili swoich dotychczasowych klientów, a także nawiązali obiecujące kontakty handlowe.

Sonda temperatury natynkowa NTS-01

Data dodania: 2010-05-13

więcej

Sonda temperatury natynkowa NTS-01

Sonda temperatury NTS-01 to nowy czujnik temperatury, przeznaczony do montażu natynkowego, współpracujący z regulatorami temperatury typu RTM-01 i RTM-20.

Licznik energii elektrycznej LEM-20

Data dodania: 2010-05-12

więcej

Licznik energii elektrycznej LEM-20

Licznik energii elektrycznej LEM-20 jest nowym urządzeniem w ofercie liczników energii elektrycznej ZAMEL, uzupełniającym gamę istniejących urządzeń LEM-01, LEM-02 i LEM-10. Licznik LEM-20 współpracuje z zewnętrznymi przekładnikami prądowymi oraz posiada interfejs RS485/MODBUS, pozwalający na zbieranie i analizę danych pomiarowych.

Złoty Medal MTP dla innowacyjnego systemu monitoringu CCTV serii HX900

Data dodania: 2010-05-10

więcej

Złoty Medal MTP dla innowacyjnego systemu monitoringu CCTV serii HX900

Podczas Międzynarodowej Wystawy Zabezpieczeń SECUREX odbywającej się w dniach 26-29 kwietnia 2010 w Poznaniu tradycyjnie wyróżniono najlepsze produkty. W tym roku Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich nagrodzono system monitoringu CCTV serii HX900 oferowany przez ZAMEL CET.

Dzwonek BUZZER – idealny do przemysłu lub na inwestycje

Data dodania: 2010-05-10

więcej

Dzwonek BUZZER – idealny do przemysłu lub na inwestycje

Początkiem maja ZAMEL wprowadził do swojej oferty nowy produkt - Dzwonek BUZZER. Dzwonek występuje w dwóch wersjach napięciowych: 110-230V AC (typ DNS-255) oraz 8V AC (typ DNT-255).

ZAMEL CET na Międzynarodowej Wystawie Zabezpieczeń SECUREX 2010

Data dodania: 2010-05-10

więcej

ZAMEL CET na Międzynarodowej Wystawie Zabezpieczeń SECUREX 2010

W dniach 26-29 kwietnia 2010 w Poznaniu odbyła się XVIII edycja Międzynarodowej Wystawy Zabezpieczeń SECUREX. Firma ZAMEL CET powróciła na targi SECUREX po kilkuletniej przerwie, aby z sukcesem zaprezentować innowacyjne produkty z zakresu systemów bezpieczeństwa. Podczas targów Złotym Medalem MTP nagrodzono system monitoringu CCTV serii HX900.

Nietypowe zastosowanie alarmów bateryjnych.

Data dodania: 2010-04-27

więcej

Niebezpieczeństwa czyhające na wędkarzy i sposoby radzenia sobie z nimi przy pomocy alarmów bateryjnych.

11-16.04.2010 Targi LIGHT & BUILDING we Frankfurcie - to były zupełnie inne targi...

Data dodania: 2010-04-20

więcej

11-16.04.2010 Targi LIGHT & BUILDING we Frankfurcie - to były zupełnie inne targi...

Targi to zazwyczaj miejsce spotkań handlowych umożliwiające uczestnikom zrealizowanie konkretnych celów biznesowych.

Jednakże tragedia jaka wydarzyła się 10 kwietnia 2010 pod Smoleńskiem, w której zginął Pan Prezydent Rzeczypospolitej Prof. Lech Kaczyński wraz z Małżonką Panią Marią Kaczyńską i wszystkimi członkami polskiej delegacji lecącymi na obchody 70-tej rocznicy Zbrodni Katyńskiej sprawiła, iż tegoroczna edycja targów LIGHT & BUILDING we Frankfurcie zarówno dla nas Polaków jak również dla odwiedzających nas przyjaciół i kontrahentów z całego świata miała wymiar szczególny ... Łączyliśmy się w bólu z Ojczyzną, przyjmując kondolencje i z serca płynące zapewnienia osób odwiedzających nasze stoisko o łączności z Narodem Polskim w tej godzinie smutku ....

ZAMEL CET z wizytą handlową w Wielkiej Brytanii

Data dodania: 2010-04-11

więcej

ZAMEL CET z wizytą handlową w Wielkiej Brytanii

Zgodnie z konsekwentnie realizowaną przez ZAMEL CET strategią rozwoju eksportu, w dniach 24-27 marca 2010 przedstawiciele firmy udali się w kolejną delegację, tym razem do Wielkiej Brytanii, by nawiązać nowe kontakty handlowe z przedstawicielami brytyjskiej branży elektrotechnicznej.

ZAMEL CET z wizytą w krajach nadbałtyckich

Data dodania: 2010-04-11

więcej

ZAMEL CET z wizytą w krajach nadbałtyckich

W dniach 8-12 marca 2010 przedstawiciele Działu Eksportu odwiedzili swoich kontrahentów na Litwie, Łotwie i Estonii. Tym razem tematem rozmów z klientami z krajów nadbałtyckich były głównie nowości z grupy EXTA, pozwalające na redukcję zużycia energii elektrycznej.

Grupa ZAMEL CET na Targach AUTOMATICON 2010

Data dodania: 2010-04-11

więcej

Grupa  ZAMEL CET na Targach AUTOMATICON 2010

W dniach 23-26 marca 2010 w Warszawie odbyły się Międzynarodowe Targi Automatyki i Pomiarów AUTOMATICON. Podczas tegorocznych targów na stoisku GRUPY ZAMEL CET miała miejsce premiera dwóch innowacyjnych serii produktów dedykowanych branży zabezpieczeń. Główną atrakcją stoiska ZAMEL CET był cieszący się ogromną popularnością wśród zwiedzających turniej szachowy „ZAMEL CET – Mistrzowski Ruch”.

EDI - Elektroniczna Wymiana Dokumentów

Data dodania: 2010-03-16

więcej

W dziedzinie gospodarki towarowej korzystamy z nowoczesnych systemów informatycznych, które umożliwiają nam automatyzację procesów logistycznych. Zamówienie, potwierdzenie, przyjęcie do realizacji oraz faktura – to główne miejsce oszczędności czasu. Przypominamy, że wdrożyliśmy system EDI – Elektronicznej Wymiany Dokumentów, za pomocą którego wymieniamy z naszymi partnerami dokumenty handlowe drogą elektroniczną.

Prezentacja produktów przeznaczonych dla budownictwa publicznego podczas konferencji w Łodzi

Data dodania: 2010-03-16

więcej

Prezentacja produktów przeznaczonych dla budownictwa publicznego podczas konferencji w Łodzi

W środę 10 marca 2010 r. w Hotelu Grand w Łodzi odbyło się spotkanie architektów, zarządców i inwestorów poświęcone tematyce nowoczesnych technologii w budownictwie publicznym. Podczas spotkania Adam Kotas – manager produktu przedstawił uczestnikom konferencji ofertę Grupy ZAMEL CET przeznaczoną dla tego typu inwestycji. Wśród prezentowanych produktów znalazły się systemy monitoringu, systemy domofonowe, a także bardzo popularne w budownictwie publicznym czujki ruchu. Oprócz wykładu osoby zainteresowane produktami Grupy ZAMEL CET mogły zasięgnąć szczegółowych informacji na stoisku firmowym.

Grupa ZAMEL CET na targach MIDDLE EAST ELECTICITY w Dubaju

Data dodania: 2010-03-16

więcej

Grupa ZAMEL CET na targach MIDDLE EAST ELECTICITY  w Dubaju

Targi MIDDLE EAST ELECTICITY w egzotycznym Dubaju były pierwszymi w tegorocznym kalendarzu imprez targowych z udziałem Grupy ZAMEL CET. Targi odbyły się w dniach 9-11.02.2010 r. w Dubai International Exhibition Centre. Podczas tych prestiżowych targów Grupa ZAMEL CET zaprezentowała następujące grupy produktowe: dzwonki i gongi SUNDI, automatykę budynkową - EXTA, systemy domofonowe – ENTRA, systemy bezpieczeństwa – GARDI, a także kable i przewody CET.

Firma ZAMEL wyróżniona w rankingu „Diamenty Forbesa 2010”

Data dodania: 2010-02-09

więcej

Firma ZAMEL wyróżniona w rankingu „Diamenty Forbesa 2010”

Miło nam poinformować, iż firma ZAMEL znalazła się w gronie firm wyróżnionych w rankingu „Diamenty Forbesa 2010”. Ranking ten organizowany jest przez magazyn biznesowy Forbes przy współpracy z firmą Dun & Bradstreet.

Prezentacja Systemu VISION podczas Seminarium „Instalacje Elektryczne i Automatyka Budynków” w Katowicach

Data dodania: 2010-02-08

więcej

Prezentacja Systemu VISION podczas Seminarium „Instalacje Elektryczne i Automatyka Budynków” w Katowicach

W środę 27 stycznia 2010r. w Qubus Hotel Prestige w Katowicach odbyło się Seminarium Śląskie poświęcone tematyce instalacji elektrycznych i automatyce budynków. Podczas seminarium Andrzej Szulik- manager grupy produktowej VISION przedstawił uczestnikom konferencji informacje na temat Inteligentnego Systemu Zarządzania Budynkiem VISION. Tego dnia Grupa ZAMEL CET zaprezentowała swoją ofertę także na licznie odwiedzanym stoisku firmowym.

Golec uOrkiestra na rzecz budowy „Domu Kulejących Aniołów”

Data dodania: 2010-02-05

więcej

31 stycznia w Kościele Ewangelickim w Pszczynie odbył się charytatywny koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu zespołu Golec uOrkiestra. Koncert z cyklu Musica Sacra został zorganizowany przez Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym „KOŁO” w Pszczynie. Grupa ZAMEL CET wraz z firmą Instalbud były głównymi sponsorami tego wydarzenia.Aktualne deklaracje zgodności produktów ZAMEL CET

Data dodania: 2010-01-14

więcej

Uprzejmie informujemy, iż aktualne deklaracje zgodności produktów firmy ZAMEL i CET dostępne są na stronie internetowej ZAMEL CET.

Zmiana stawek KGO dla produktów oferowanych przez ZAMEL i CET

Data dodania: 2010-01-14

więcej

Uprzejmie informujemy, iż z dniem 4.01.2010r. zmieniły się stawki KGO dla produktów firmy ZAMEL, natomiast dla produktów CET zmiana wysokości KGO nastąpiła w dniu 7.01.2010r.

Młodzież z Pszczyny chce uczyć się przedsiębiorczości od GRUPY ZAMEL CET

Data dodania: 2010-01-14

więcej

Młodzież z Pszczyny chce uczyć się przedsiębiorczości od GRUPY ZAMEL CET

W odpowiedzi na specjalne zaproszenie Zespołu Szkół Ekonomicznych w Pszczynie Pani Katarzyna Łodzińska – Wspólnik w firmie ZAMEL i Wiceprezes firmy CET w dniu 7.01.2010r. wzięła udział w konferencji odbywającej się w tejże szkole w ramach „Dnia Przedsiębiorczości”. Pani Katarzyna Łodzińska odpowiadała na pytania uczniów pszczyńskiej szkoły dotyczące działalności GRUPY ZAMEL CET, a także udzielała młodzieży rad dotyczących skutecznego poszukiwania pracy. „Dzień Przedsiębiorczości” był podsumowaniem projektu „Moja firma w mojej gminie”, w którym Zespół Szkół Ekonomicznych w Pszczynie brał udział.

Plan Targów – Rok 2010

Data dodania: 2010-01-14

więcej

W 2010 roku Grupa ZAMEL CET weźmie udział aż w czterech imprezach targowych w Polsce oraz w 2 imprezach zagranicznych. Produkty oferowane przez firmę zostaną zaprezentowane podczas Targów AUTOMATICON, SECUREX, EXPO POWER, ENERGETAB, a także MIDDLE EAST ELECTRICITY i LIGHT&BUILDING. Podczas tegorocznych targów ZAMEL CET promować będzie przede wszystkim System Inteligentnego Budynku - VISION, grupy produktowe GARDI i ENTRA, a także kable i przewody CET.

Firma Zamel w rankingu „GAZELE BIZNESU 2009”

Data dodania: 2010-01-13

więcej

Firma Zamel w rankingu „GAZELE BIZNESU 2009”

Z przyjemnością informujemy, iż firma ZAMEL już siódmy raz z rzędu znalazła się w gronie firm wyróżnionych w rankingu organizowanym przez Pulsu Biznesu, a także Wywiadownię Gospodarczą Coface – Gazele Biznesu. Do grona Gazel Biznesu należą firmy charakteryzujące się wysoką dynamiką wzrostu, natomiast o miejscu w rankingu decyduje wyrażony w procentach przyrost obrotów, osiągnięty w ciągu trzech kolejnych lat.

Zmiana oznaczeń przewodów oponowych według norm zharmonizowanych

Data dodania: 2010-01-12

więcej

Dostosowując się do standardów europejskich informujemy, że wraz ze zmianą cennika wprowadzamy do naszej oferty w miejsce przewodów OMY(żo); OMYp; OWY(żo) przewody H03VV-F(G); H03VVH2-F; H05VV-F(G). System zharmonizowany będzie obowiązywał od dnia 20 stycznia 2010r.

Informujemy, iż w celu zapewnienia jak najlepszej wygody w przeglądaniu naszych stron www, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb użytkownika a także dla celów reklamowych , statystycznych oraz uwierzytelniania korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Plikami cookie użytkownik może zarządzać za pomocą zmiany ustawień swojej przeglądarki internetowej.

Dalsze korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, użytkownik akceptuje politykę stosowania plików cookies, która szczegółowo jest opisana w naszej Polityce Prywatności

Akceptuj i zamknij